Idézet...

"A boksz dráma, állandóan változó dráma, melynek forgatókönyvét nem előre írják. A boksznak sokkal inkább, mint más sportágaknak fájdalmas és hősies oldalai vannak, amelyet a szó legszorosabb értelmében verejtékkel és vérrel írnak. A boksz az izom és az ész játéka, keserű játék, ahol sokat kell fizetni azért, hogy győzedelmeskedjék az ember. A boksz nagy lecke. Mindennek megváltozik a dimenziója, ha az ember ringbe lép, megismeri a szívszorongást, a hirtelen ürességet, a teljes magányt"

Jean-Paul Belmondo

Bejelentkezés

Híreink

Diákolimpia

Megrendezésre került Vecsésen a Diákolimpia. A Szinvonalas versenyen 73 egyesület több mint 380 versenyzője lépett a szorítóba.

Selejtező: (1.nap)

Serdülő: 41,5kg Lakatos Zsolt (RSK) egyhangu pontozással győzött Bernáth Zoltán (DVS) ellen.
                52kg Balog Mihály (RSK) megosztott pontozással győzött Tóth Levente (USK) ellen.
                52kg Balogh Ádám (RSK) egyhangu pontozással győzött Hutvágner Dániel (COS) ellen.
                54kg Sárközi Márk (RSK) megosztott pontozással győzött Zolnai Máté (KSC) ellen.
                59kg Varga Bence (LFK) 1 menetben TKO-val vesztett Horváth Milán (MMF) ellen.
                41,5kg Zsiga Márk (PSE) megosztott pontozással vereséget szenvedett Ivanics Gergő (GYA) ellen.
                54kg Bán Tamás (PSE) az 1. menetben TKO-val győzött  Vincze Kristóf (HBC) ellen.     
  Junior: 54kg Drobilich Dusán (RSK) egyhangu pontozással győzött Hajsza Csaba (VAB) ellen.
               54kg Orsós Róbert (RSK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Bessenyőy Márkó (FTC) ellen.
               57kg Kertész Dávid (LFK) az 1. menetben TKO-val győzött Varga Martin (HSZ) ellen.
               70kg Molnár Márk (RSK) megosztott pontozással vereséget szenvedett Gábrisch Krisztián (HTS) ellen.
               80+kg Kovács László (RSK) az 1 menetben TKO- val győzött Dancs Norbert (BSE) ellen.
               46kg Demenescu Gergő (MTE) egyhangu pontozással győzött Takács Marcell (SOP) ellen.
               60kg Demenescu Kevin (MTE) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Barbosu Tibor (MTK) ellen.
               60kg Bogdán Krisztián (GAA-KNS) egyhangu pontozással győzött Merész Patrik (SZB) ellen.

Selejtező: (2.nap)

Serdülő: 44kg Kovács Alexandra (LFK) egyhangu pontozással győzött Rácz Vanessza (ZIS) ellen
                40kg Székely Áron (LFK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Krekó Dániel (MAA) ellen.
                68kg Barros Olivér (PVS) megosztott pontozással vereséget szenvedett Fortunyák Martin (HSZ) ellen.
                72kg Györei Barnabás (KNS) az 1. menetben TKO-val győzött Rácz Alex (KKF) ellen.
                                                                                                                                                                                                                                                                                       Junior: 54kg Drobilich Dusán (RSK) az 1. menetben TKO-val győzött Lantos Dominik (KKF) ellen
             57kg Kertész Dávid egyhangu pontozással győzött Antóni Antal (BAA-SUR) ellen.
             80+kg Kovács László a 3. menetben győzött Mága Richárd (TBS) ellen.
             46kg Demenescu Gergő (MTE) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Dzsugán Donimik (HSZ) ellen.
             52kg Matyofszki Bence (PVS) megosztott pontozással vereséget szenvedett Balog Dávid (KÖB) ellen.           
             60kg Bogdán Krisztián (GAA-KNS) megosztott pontozással győzött Barbosu Tibor (MTK) ellen.
             57kg Matesz Viktória (GAA-KNS) az 1. menetben TKO-val győzött Supel Renáta (BPS) ellen.

Elődöntő: (3.nap)

Serdülő: 41,5kg Lakatos Zsolt (RSK) egyhangu pontozással győzött Ivanics Gergő (GYA) ellen.
                52kg Balog Mihály (RSK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Shütz Kevin (FÖS) ellen.      (3.hely: Balog Mihály)
                52kg Balogh Ádám (RSK) megosztott pontozással vereséget szenvedett Horváth Dávid (SZI) ellen. (3.hely: Balogh Ádám)
                54kg Sárközi Márk (RSK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Lőczi Roland (VEC) ellen.   (3.hely: Sárközi Márk)
                59kg Káldi Máté (RSK) az 1. menetben TKO-val győzött Besze Bence (GYA) ellen.
                44kg Kovács Alexandra (LFK) egyhangu pontozással győzött Kemenczés Adrien (DVS) ellen.
                54kg Bán Tamás (PSE) megosztott pontozással vereséget szenvedett Haluska László (TMÖ) ellen. (3.hely: Bán Tamás)

Junior: 54kg Drobilich Dusán (RSK) a 2. menetben TKO-val győzött Pap András (VEC) ellen.
             57kg Kertész Dávid (LFK) egyhangu pontozással győzött Pap Noel (ZEB) ellen.
             46kg Valko Vivien (LFK) az 1. menetben TKO-val győzött Kolompár Kitti (HVS) ellen.
             66kg Petrovics gabriella megosztott pontozással győzött Villás Veronika (KSI) ellen.
             80+kg Kovács László (RSK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Felföldi László (BTB) ellen.                  (3.hely: Kovács László)
             57kg Matesz Viktória (GAA-KNS) a 2. menetben győzött Bodor Boglárka (HRB) ellen.
             60kg Bogdán Krisztián (GAA-KNS) megosztott pontozással vereséget szenvedett Rostás Armandó (FTC) ellen. (3.hely: Bogdán Krisztián)
             46kg Benkő Klaudia (BAA-DBK) megosztott pontozással győzött Simon Evelein (HIS) ellen.                                  
 
Döntők: (4.nap)

Serdülők: 41,5kg Lakatos Zsolt (RSK) egyhangu pontozással győzött Balogh Máté (VAT) ellen.                      (1.hely: lakatos Zsolt)
                  59kg Káldi Máté (LFK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Horváth Milán (MMF) ellen.  (2.hely: Káldi Máté)
                  44kg Kovács Alexandra (LFK) egyhangu pontozással győzött Megyeri Barbara (BSE) ellen.          (1.hely: Kovács Alexandra)
                  50kg Kruppai Imola (LFK) egyhangu pontozással győzött Horváth Letícia (HVS) ellen.                    (1.hely: Kruppai Imola)
                  72kg Györei Barnabás (KNS) az 1. menetben TKO-val győzött Daru Krisztián (ESI) ellen.               (1.hely: györei Barnabás)
             
Junior: 54kg Drobilich Dusán (RSK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Lakatos Otto (MTK) ellen.           (2.hely: Drobilich Dusán)
             57kg Kertész Dávid (LFK) megosztott pontozással vereséget szenvedett Mátés Patrik (BAA) ellen.                (2.hely: Kertész Dávid)
             46kg Valko Vivien (LFK) egyhangu pontozással győzött Benkő Klaudia (BAA) ellen.                                          (1.hely: Valkó Vivien)
             66kg Petrovics Gabriella (RSK) az 1. menetben TKO-val győzött Szakály Noémi (SAR) ellen.                          (1.hely: Petrovics Gabriella)
             57kg Matesz Viktória (GAA-KNS) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Oláh Henrietta (SLG) ellen. (2.hely: Matesz Viktória)
             46kg Benkő Klaudia (BAA-DBK) egyhangu pontozással vereséget szenvedett Valkó Vivien (LFK) ellen.       (2.hely: Benkő Kaludia)

A torna legjobbteljesítményt nyújtó serdülő női versenyzője Kruppai Imola (LFK) lett.
A serdülő csaptbajnoki pontversenyben 3. helyezést a Lelle Fitnesz Klub érte el.

© Dél-Dunántúli Regionális Ökölvívó Központ (2018) - Minden jog fenntartva